Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dubenec

2. 10. 2006
DUBENEC 28.9.2006
MISTROVSTVÍ REPUBLIKY KOLIÍ

Do Dubence jsem se vydala sama. Cesta byla v pořádku, ani jednou jsem nezabloudila a a Max s Akrou celou cestu prospali.
Na zahájení závodů nám členi z Dubence a členka z Dvora Králové nad Labem předvedli mistrovský kousek s názvem "Country dog-dancing". Vystoupení bylo výborné, všichni jsme si zlepšili náladu v tom studeném počasí a šli závodit.
První běh byl Jumping. Doběhli jsme bez trestných bodua to nám dalo na 9 místo.
Druhý běh byla zkouška. ObrazekDíky výpadku v mě děravé hlavě jsem si nemohla vzpomenout na název překážky podobající se slalomu:-(. Tiše jsem stála a doufala, že Max mé posuňky pochopí. Bohužel, Maxe jsem v tu chvíli moc nezajímala, koukal, kde co lítá a zda nemá někdo něco k jídlu a tak skočil první překážku, kterou viděl, škoda, že to nebyla překážka na kterou by měl jit. Ta chvíle, kdy jsem ze sebe nemohla vydat ani hlásku byla strašná.
Třetí a tím poslední běh byl Open. Na Maxe toho už bylo ten den asi moc a nožičky ho už moc neposlouchaly. Shodil tyčku a díky tomu jsme se místili na 23 místě.
Součástí závodů byly i speciální závody Obrazekkolií při kterých se sčítal Jumping a Open. naše výseldky, které byly o chlup lepší než u ostatních dlouhosrstých kolií nás uďály mistry republiky koliích.

Pro nepříznivé počasí jsme hned nasedli do auta jeli směr Semily.Za foto děkujeme Janě Zemkové z OSA Snoopy Dubenec.